Кошик порожній
T Waterflow Izotube 3.0
Оберіть колір!
Оберіть розмір!

питтєва система Terra Incognita Waterflow Izotube 3.0

ID: 47050
Артикул:4823081506553
  
  
  
  
730 грн.
Призначення:
Тип:питтєва система
Объем, л:3
Размеры:47 х 17см
Вес, г:184

Питна система від українського виробника ТЕРРА ІНКОГНІТА знадобиться тим, хто веде активний спосіб життя, ходить у походи та катається велосипедом, також це незамінна річ для тих, хто бере участь у різноманітних спортивних змаганнях, наприклад у мультигонках.

На відміну від матеріалів EVA / PEVA, що використовуються у звичайних питних системах, гідратор WATERFLOW IZOTUBE 2.0L/3/0L виготовлений з високоякісного матеріалу TPU, який не має специфічного запаху і не містить BPA, більш безпечний і стійкий до тиску.Cпеціальна антибактеріальна обробка запобігає розвитку бактерій на внутрішніх стінках гідратора, гладка внутрішня поверхня стінок легко миється.Питна система має зручну широку верхню горловину, яка дозволяє легко наповнювати водою, очищати та просушувати всередині. Горловина закривається надійним пластиковим слайдер-замком, який ковзає в обох напрямках для простого відкриття та надійного закриття.

Внутрішня перегородка підтримує низькопрофільну форму гідратора у вертикальному положенні, за рахунок чого наповнена рідиною система має плоску форму і легко вміщується в рюкзак.

Зйомний шланг (діаметр 1см, довжина 100см) забезпечує повноцінний потік для легкого пиття.Неопреновий водонепроникний захисний чохол запобігає замерзанню води в трубці взимку і перегрів під прямими сонячними променями влітку, зберігаючи воду свіжою і прохолодною.Конструкція з'єднувального конектора Quick-release дозволяє без протікання від'єднати питну трубку від наповненого рідиною резервуару.

Клапан-поїлка із запобіжником, який не дозволяє клапану протікати при транспортуванні та із захисним ковпачком, прикріпленим до корпусу. Удосконалена форма клапана має вигин 45 градусів та розроблена відповідно до принципів ергономіки для легкого всмоктування води.

Передова технологія герметизації за допомогою радіочастотного зварювання гарантує надійні 100% герметичні еластичні подвійні шви та дозволяє витримувати більшу ступінь стиснення гідратора.

Нанесена на резервуар градація дозволить точно знати залишок води, що переноситься. У верхній частині гідратора в слайдер-замку є отвір для кріплення його в рюкзаку. Для збільшення терміну служби гідратора рекомендується використовувати його за температури від -20 °С до +50 °С. Наливати гарячі напої, газовану воду або рідини, що містять алкоголь та кислоти не рекомендується. Це може зашкодити резервуару. Також необхідно вчасно чистити та сушити гідратор.

Догляд
Зберігайте гідратор в чистому вигляді та уникайте попадання всередину шкідливих для здоров’я речовин.
Широка горловина дозволяє легко очистити гідратор зсередини і якісно його просушити.
Для очищення гідратора, питної трубки та клапана використовувати м’які миючі засоби та прополоскувати охолодженною кип’яченою водою.
Для довгострокового зберігання переконатися, що гідратор повністю сухий як зсередини, так і зовні.
Уникати контактів з хімічними речовинами та прямим сонячним світлом, це може пошкодити гідратор.
Тримайте гідратор подалі від гострих предметів, щоб уникнути проколу

Ще ніхто не коментував це, будьте першим!

Залишіть відгук або запитайте

Ім'я
E-mail
(не буде видно)

Повідомляти про відповіді поштою
Відгук / Запитання

Покупайте Terra Incognita Waterflow Izotube 3.0 в экипировочном центре Туркул с бесплатной доставкой. В наличии есть цвета и размеры ! ! Магазин Туркул - гарантия хорошей покупки!