Кошик порожній
Умови доставки замовлень в Екіпірувальному центрі «Туркул»

Умови доставки замовлень в Екіпірувальному центрі «Туркул»

Умови доставки замовлень в Екіпірувальному центрі «Туркул».

Після оформлення замовлення в нашому інтернет-магазині з Вами зв’яжеться наш менеджер, який з’ясує всі деталі Вашого замовлення, контактну інформацію, спосіб оплати та доставки.

Самовивіз з офісу в Києві.

Ви маєте можливість самостійно забрати Ваше замовлення в магазині наших партнерів (р-н метро «Олімпійська») після його оформлення нашим менеджером. Точний час, коли Ваше замовлення буде готове до видачі, повідомить Вам менеджер при оформленні. Оскільки значна частина представлених на сайті товарів знаходиться безпосередньо в магазині наших партнерів, або на наших складах у Києві, є висока ймовірність того, що своє замовлення ви зможете отримати у день його оформлення. Товари які знаходяться на віддалених складах постачальників, зазвичай, доставляються у магазин наших партнерів протягом одного-двох робочих днів, в залежності від часу отримання замовлення від Вас (подробиці можете з’ясувати у Вашого менеджера).

Переваги самовивозу:

  • можливість забрати Ваше замовлення у зручний час
  • можливість додатково проконсультуватись з фахівцем магазину
  • можливість примірки на місці
  • можливість підбору додаткових аксесуарів на місці
  • можливість вибору між декількома товарами, за наявності їх у магазині

Режим роботи магазина:

Понеділок - П’ятниця з 11.00 до 19.00

Субота з 11.00 до 18.00

Неділя – байдикуємо ;)

Увага! Через те, що Путін - ху@ло, протягом дії режиму військового часу менеджери магазину не завжди знаходяться на робочому місці, оскільки вимушені виконувати ще й функції експедиторів. Тому, перш ніж відвідати магазин, будь ласка, домовтесь з менеджером про точний час відвідування. Дякуємо за розуміння.

Доставка замовлень по Києву кур’єром магазина: замовлення вартістю понад 1000 грн. доставляються безкоштовно. Виключенням є великогабаритні товари, такі як автохолодильник, а також ВСІ акційні товари. Вартість доставки таких товарів та/або замовлень на суму менш ніж 1000 грн. складає 100 грн.

Оплата таких замовлень здійснюється після перевірки при отриманні товарів. Зверніть увагу, оскільки ми не маємо пересувного терміналу для прийому безготівкових платежів, «сплатити картою» можна тільки банківським перерахунком через додаток Вашого банку, або готівкою кур’єру з отриманням електронного чеку на ваш E-mail. 

Доставка у відділення Нової Пошти по Києву та Україні: замовлення вартістю понад 1000 грн. відправляються за наш рахунок. Виключенням є великогабаритні товари, такі як автохолодильник, а також ВСІ акційні товари. Вартість доставки таких товарів та/або замовлень на суму менш ніж 1000 грн. замовник сплачує самостійно за тарифами перевізника.

Оплата таких замовлень здійснюється після перевірки у пункті видачі післяплатою, або попереднім перерахунком повної їх вартості на наш розрахунковий рахунок. Зверніть увагу, що у випадку вибору варіанту оплати замовлення післяплатою, всі комісії за перерахунок коштів сплачує замовник, незалежно від суми замовлення. Наразі комісія за перерахунок коштів через компанію Нова Пошта складає 40 грн. + 2% від суми переказу.

Звертаємо Вашу увагу, що за умови купівлі взуття або одягу, та вибору способу оплати «при отриманні», відправка замовлення здійснюється тільки після внесення на наш розрахунковий рахунок незворотної попередньої оплати у сумі 200 грн. Ця сума не підлягає поверненню у випадку Вашої відмови від отримання замовлення через помилку у виборі розміру, або з будь яких інших, не залежних від нас або виробника причин. Однак, ця сума автоматично віднімається від суми післяплати, тобто, у випадку вдалого завершення угоди, Ви сплатите у відділенні Нової пошти суму на 200 грн. менше від повної вартості вашого замовлення. У випадку ж 100% попередньої оплати на наш розрахунковий рахунок, та Вашої відмови від отримання замовлення через помилку у підборі розміру, або з будь яких інших, не залежних від нас або виробника причин – при поверненні коштів з вас буде вирахувано вартість пересилання товару в обидва кінці та всі банківські комісії за перерахунок коштів.

Ми надішлемо ваше замовлення на обраний Вами склад компанії «Нова Пошта». Найближче до Вас відділення можна знайти тут.

Доставка замовлень здійснюється лише у ті міста де є представництво компанії Нова Пошта.

Адресна доставка кур’єрською службою компанії Нова Пошта здійснюється завжди за рахунок замовника, якщо інше не було попередньо узгоджено з нашим менеджером.

Оплата за замовлення здійснюється виключно у національній валюті.