Кошик порожній
T Hidro Izotube 1,5
Оберіть колір!
Оберіть розмір!

питтєва система Terra Incognita Hidro Izotube 1,5

ID: 47046
Артикул:4823081506546
  
  
  
  
640 грн.
Призначення:
Тип:питтєва система
Объем, л:1.5
Размеры:36 x 17 см
Вес, г:205

Питна система від українського виробника ТЕРРА ІНКОГНІТА знадобиться тим, хто веде активний спосіб життя, ходить у походи та катається велосипедом, також це незамінна річ для тих, хто бере участь у різноманітних спортивних змаганнях, наприклад у мультигонках.

На відміну від матеріалів EVA / PEVA, що використовуються у звичайних питних системах, гідратор HIDRO IZOTUBE 1.5L/2.5L виготовлений з високоякісного матеріалу TPU, який не має специфічного запаху і не містить BPA, більш безпечний і стійкий до тиску. Cпеціальна антибактеріальна обробка запобігає розвитку бактерій на внутрішніх стінках гідратора, гладка внутрішня поверхня стінок легко миється. Питна система має зручну широку горловину діаметром 8 см, яка дозволяє зручно наповнювати водою, легко очищати та просушувати всередині. Горловина закривається надійною різьбовою кришкою, а також обладнана зручною ручкою для перенесення.

Зйомний шланг (діаметр 1см, довжина 100см) забезпечує повноцінний потік для легкого пиття. Неопреновий водонепроникний захисний чохол запобігає замерзанню води в трубці взимку і перегрів під прямими сонячними променями влітку, зберігаючи воду свіжою і прохолодною. Конструкція з'єднувального конектора Quick-release дозволяє без протікання від'єднати питну трубку від наповненого рідиною резервуару.

Клапан-поїлка із запобіжником, який не дозволяє клапану протікати при транспортуванні та із захисним ковпачком, прикріпленим до корпусу. Удосконалена форма клапана має вигин 45 градусів та розроблена відповідно до принципів ергономіки для легкого всмоктування води.

Передова технологія герметизації за допомогою радіочастотного зварювання гарантує надійні 100% герметичні еластичні подвійні шви та дозволяє витримувати більшу ступінь стиснення гідратора.

Нанесена на резервуар градація дозволить точно знати залишок води, що переноситься. У верхній частині гідратора є отвори для кріплення в рюкзаку. Також на резервуарі нанесені інструкції щодо його використання та догляду за ним. Для збільшення терміну служби гідратора рекомендується використовувати його за температури від -20 °С до +50 °С. Наливати гарячі напої, газовану воду або рідини, що містять алкоголь та кислоти не рекомендується. Це може зашкодити резервуару. Також необхідно вчасно чистити та сушити гідратор.

Догляд
Зберігайте гідратор в чистому вигляді та уникайте попадання всередину шкідливих для здоров’я речовин.
Широка горловина дозволяє легко очистити гідратор зсередини і якісно його просушити.
Для очищення гідратора, питної трубки та клапана використовувати м’які миючі засоби та прополоскувати охолодженною кип’яченою водою.
Для довгострокового зберігання переконатися, що гідратор повністю сухий як зсередини, так і зовні.
Уникати контактів з хімічними речовинами та прямим сонячним світлом, це може пошкодити гідратор.
Тримайте гідратор подалі від гострих предметів, щоб уникнути проколу

Ще ніхто не коментував це, будьте першим!

Залишіть відгук або запитайте

Ім'я
E-mail
(не буде видно)

Повідомляти про відповіді поштою
Відгук / Запитання

Покупайте Terra Incognita Hidro Izotube 1,5 в экипировочном центре Туркул с бесплатной доставкой. В наличии есть цвета и размеры ! ! Магазин Туркул - гарантия хорошей покупки!