Кошик порожній
A Series IV Replacement Filter (Worldwide)
Оберіть колір!
Оберіть розмір!


фильтр для воды Aquamira Series IV Replacement Filter (Worldwide)

ID: 42398
Артикул:AQM 67019
  
  
  
  
2570 грн.
Призначення:
Тип:фільтр для води
Производительность:500 мл/хв
Ресурс фильтра:450 л

Фільтр Aquamira Frontier Series IV RED Line WorldWide - використовує багатоступеневою систему фільтрації за технологією диференціального електропозитивного заряду для «витягування» частинок розміром з бактерії з забрудненого джерела води.

Всі фільтри Aquamira Series IV взаємозамінні з іншими продуктами Aquamira, тому ви можете вибрати відповідний продукт бренду для різних ситуацій.

Frontier RED Line – унікальний фільтр, виготовлений у США та сертифікований для видалення цист найпростіших, бактерій та вірусів відповідно до стандартів Агентства з охорони навколишнього середовища США.

Фільтрація відбувається без громіздкого «зворотного промивання» та дезінфікуючих хімікатів, таких як хлор, бром або йод. Запатентована конструкція зменшує вміст шкідливих хімічних речовин, усуває неприємні присмаки та запахи відповідно до вимог сертифікату ANSI/NSF 42.

Aquamira Frontier Series IV RED Line WorldWide довів свою ефективність у зниженні вмісту ціанотоксинів, таких як мікроцистин, що виробляються водоростями, чого не може зробити жоден інший фільтр.

Фільтри Frontier Series IV RED Line забезпечують максимальний захист у польових умовах, забезпечуючи при цьому високу пропускну здатність та тривалий термін служби у компактному, легкому, змінному картриджі.

Особливості:

  • швидкість потоку до 500 мл/хв
  • легкий та компактний - 21 г
  • підходить для будь-якої системи Series IV (наприклад, Frontier Max, Shift Cap, Filter Bottle)
  • антимікробна технологія Miraguard™ пригнічує зростання бактерій, водоростей, грибків, плісняви ​​у матеріалі, що фільтрує
  • фільтрація до 120 галонів (450 літрів)
  • сертифіковано на відсутність свинцю відповідно до NSF/ANSI 372
  • без BPA, без хімікатів та без йоду
  • фільтр виробництва США

Ще ніхто не коментував це, будьте першим!

Залишіть відгук або запитайте

Ім'я
E-mail
(не буде видно)

Повідомляти про відповіді поштою
Відгук / Запитання

Покупайте Aquamira Series IV Replacement Filter в экипировочном центре Туркул с бесплатной доставкой. В наличии есть цвета и размеры ! ! Магазин Туркул - гарантия хорошей покупки!